AstroPay-Card

Sanal alemde, her türlü aktivitenin geliştiğini varsayarsak, Astropay Card’ın işlevlerinin de ne kadar önemli olduğunu anlamakta zorluk çekmeyiz. Temel ve en basit şekliyle anlatmak gerekirse; internetten alışveriş yapmak istediğiniz zamanlarda, kredi kartı, havale veya EFT yapmamak için, direkt olarak aracı bir ödeme yöntemi kullanma ihtiyacı duyduğunuz ve anlaşmalı olan bütün sitelerde geçerli olan, genel anlamıyla yurtdışında daha aktif olmasına rağmen, ülkemizde de yavaşça yaygınlaşmaya devam eden bir sanal ödeme kartıdır..


İlk olarak 2009 yılında İngiltere’de çıkışını gerçekleştiren Astropay Card, aradan geçen 7 yılda, sanal ödeme sektörünün lideri konumuna gelmesini de; verdiği imkanlardaki ve avantajlı duruşuyla sağlamaktadır. İnternet ortamında kullanacağınız, tamamen güvenilir ve hiçbir şekilde bilgi gerektirmeden kullanımı mümkün olan bir kredi kartı olarak da tabir edebileceğimiz Astropay Card sayesinde, kredi kartı gerektiren tüm sitelerde harcama yapabilir, kendi kartımızın kart numarası veya diğer bilgilerini paylaşmadan da istediklerimize sahip olabiliriz.

AstroPay Card üzerinden yapacağınız bütün ödemelerinizin 256 bit SSL sertifikaları dahilinde şifrelenerek, tamamen güvenli bir kullanım sunduğunu da bilmeniz gerekir. Bunun etkileri olarak da, hiçbir şekilde dolandırılma durumuna girmeyip, sanal olarak kullanacağınız ve belli limiti olan bu kart sayesinde, güvenli alışverişin tadını çıkartmanızın önü açılıyor.

Sizlere 10$ ve üzerindeki talep edeceğiniz herhangi bir tutarda ve tüm bilgilerinin tek kullanımlık şekliyle verileceği bu kartla birlikte, alışverişlerinizde daha garantici ve daha güvenli yaptırımlar uygulayabileceksiniz. Temel olarak 3 ana ödeme seçeneğine sahip olan AstraPay Card; çeşitli alanlarda kullanıma imkan sağlamaktadır.

AstroPay Üç Ana Ödeme Seçeneği Sunmaktadır

Astropay Direct: Türkiye’de henüz aktif olarak kullanılmayan. Yerel Bankalar ve kredi kartları sayesinde, doğrudan ödeme sağlamayı amaçlamaktadır.

Astropay Card: Ön ödemeli olarak kullanılan ve internet üzerinde yer alan binlerce e-ticaret ve oyun sitesinde geçerli olan karttır. Üzerinde hiçbir şekilde bilgi yer almadığı içinde, gizliliğinizi mükemmel bir biçimde koruyarak, sizlere tam anlamıyla kolaylık sunmaktadır.

Astropay Card Visa: Visa ile direkt olarak anlaşmalı olduğu için, üzerinde Visa logosu taşıyan bütün sitelerde geçerliliği bulunan sanal kredi kartıdır.

Güvenliğinizi ve hızınızı hiçbir zaman kesmemek ve tam verimli kullanım ve alışveriş sağlamak için başvuracağınız bu kart sayesinde, birçok siteden alışveriş yapabilir, ödemelerinizi gizlilik içinde sağlayabilirsiniz.