AstroPay-Card-nasil-kullanilir

AstroPay Card ile yapılan ödemeler anında onaylanır. Ödeme işlemleri 3 adımda tamamlanmaktadır bunlar:

  • Ödeme seçeneği olarak AstroPay Card seçilir.
  • AstroPay Card bilgileri girilir.
  • Ödemeniz anında onaylanır.


İnternet üzerinden Kredi Kartınızla yaptığınız alışverişlerde kullandığınız yöntemin aynısını kullanarak, AstroPay Card sayesinde alışveriş yapabilirsiniz. Sizlere sanal kredi kartı olarak ulaştırılan AstroPay Card bilgileri, bir kredi kartında bulunması gereken bütün özelliklere sahiptir.

İnternet üzerinden anlaşmalı olan bütün sitelerde, kolaylıkla kullanmak için, öncelikle ödeme yöntemi olarak AstroPay Card bölümünü seçmeniz gerekecektir. Bu kart ile ödeme kabul eden her sitede bulanan bölüme girdikten sonra, ödemenizin anında onaylanacağını da bilmelisiniz. Yani kartınızda bakiye bulunması halinde, hiçbir şekilde sorun yaşamadan ödemelerinizi gerçekleştirip, hizmetten anında faydalanabilirsiniz.

Ödeme yöntemi olarak AstroPay Card seçimini yaptıktan sonra, sizlere iletilen kart bilgilerini eksiksiz ve hatasız olarak girmeniz gerekir. 16 haneden oluşan kart numarasını, son kullanma tarihini ve CCV kodunu da doğru biçimde girdikten sonra, ödemenizi gerçekleştirmek için bir adım ileriye gitmelisiniz. Anında onay aldıktan sonra, ödemenizin güvenli ve hızlı biçimde yapıldığına şahit olacaksınız.

Olmayacağından eminiz ancak; eğer ödeme yaparken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız; ‘Satış Ekibi Canlı Destek’ bölümünden 7/24 destek alabilir, sorunlarınızın çözümüne de anında ulaşabilirsiniz.